img
img
img
img
Mūsų parduotuvė

E-medžiotojas.lt – tai specializuota elektroninė parduotuvė, prekiaujanti aukščiausios kokybės bei pasaulinėje rinkoje gerai žinomų prekinių ženklų medžioklės, turizmo ir kitomis aktyvaus laisvalaikio prekėmis. Parduotuvės įkūrėjas – UAB “Explore Baltija”,  jau daugiau nei 18 metų dirba šioje srityje, turi parduotuvę Juozapavičiaus pr. 38, Kaune.

Siekiame, kad mūsų pirkėją pasiektų tik gerą kokybės ir kainos santykį turinčios prekės.

Mūsų kredo – kiekvienas klientas yra svarbus! Norime įkvėpti kiekvieną savo unikalų klientą gauti tai, kas yra kokybiška ir atitinka savo vertę, pačiu patogiausiu būdu, suteikiant maksimalų komfortą ir nepriekaištingą aptarnavimą.

Esame lankstūs, todėl eisime koja kojon su savo klientų poreikiais, lūkesčiais ir norais – tai yra misija! Norime tapti klientų palankumą pelniusia ir grįžtamąjį ryšį užsitarnavusia internetinių pardavimų sistema Lietuvoje, Europoje. Tai yra vizija!

Pagrindinės priežastys, kodėl verta rinktis e-medžiotojas.lt ?

Stengiamės patenkinti visus jūsų lūkesčius, nes kiekvienas klientas mums yra svarbus. Siūlome nepriekaištingą prekių kokybę už optimalią kainą. Garantuojame patikimumą, saugumą, konfidencialumą. Siūlome visus mokėjimo būdus – internetu, kortele ir grynaisiais. Priimame netinkančias ar nepatinkančias prekes atgal, grąžiname pinigus ar keičiame. Pristatome siuntinius ten kur jums patogu – į namus, darbovietę ar kitur. Savo nuolatinius klientus lepiname nuolaidomis.

Eiti į parduotuvę