1. IŠSIRINKITE JUMS PATIKUSIĄ PREKĘ IR PASPAUSKITE MYGTUKĄ „Į KREPŠELĮ“.
2. NORĖDAMI NUSIPIRKTI PASIRINKTĄ PREKĘ, PASPAUSKITE ANT SAVO KREPŠELIO DEŠINĖJE PUSLAPIO PUSĖJE VIRŠUJE.
3. JUMS RODOMA KREPŠELIO SUVESTINĖ, GALITE PASITIKRINTI AR ĮSIDĖJOTE TAS PREKES, KURIŲ NORĖJOTE.
4. PRISIREGISTRUOKITE (NAUJIEMS VARTOTOJAMS) ARBA PRISIJUNKITE PRIE SAVO PASKYROS (ESAMIEMS VARTOTOJAMS).
5. SUVESKITE SAVO DUOMENIS IR SPAUSKITE MYGTUKĄ.
6. PASIRINKITE JUMS PATOGIAUSIĄ PRISTATYMO BŪDĄ.
7. PASIRINKITE JUMS PATOGIAUSIĄ MOKĖJIMO BŪDĄ PER PAYSERA.LT SISTEMĄ IR PATVIRTINKITE UŽSAKYMĄ PASPAUSDAMI MYGTUKĄ „PATVIRTINU UŽSAKYMĄ“.
ATSISKAITYMO BŪDAI

MOKĖJIMAS PER PAYSERA

ŠI SISTEMA TAI SAUGUS BŪDAS GREITAI IR PATOGIAI ATSISKAITYTI UŽ PREKES. JA NAUDOJANTIS JUMS NEREIKĖS PATIEMS FORMUOTI PAVEDIMO IR SUVEDINĖTI VISŲ REIKALINGŲ LAUKELIŲ – TAI UŽ JUS PADARYS INTEGRUOTA SISTEMA. JUMS TEREIKIA ĮPRASTAI VYKDYTI UŽSAKYMĄ IR VADOVAUTIS NUORODOMIS.

GRYNAISIAIS, ATSIIMANT PREKES

PASIRINKĘ ŠĮ MOKĖJIMO BŪDĄ UŽ PREKES, KURIŲ VERTĖ YRA IKI 100 EURŲ, SUMOKĖSITE KURJERIUI PREKIŲ PRISTATYMO METU (PRISTATYMO KAINA 5 EUR) ARBA ATSIIMANT PREKES PARDUOTUVĖJE “AKTYVAUS LAISVALAIKIO PREKĖS” ADRESU JUOZAPAVIČIAUS PR.38, KAUNAS. BŪTINAI IŠ ANKSTO SUDERINKITE LAIKĄ TEL.8 650 40574 (!).
PRISTATYMO BŪDAI
GALITE RINKTIS VIENĄ IŠ ŠIŲ PRISTATYMO BŪDŲ:
*   EKONOMINIS NEMOKAMAS PRISTATYMAS PAŠTO SIUNTA ARBA OMNIVOS PAŠTOMATU – VISOJE LIETUVOJE NEMOKAMAI.
*   ATSIĖMIMAS PARDUOTUVĖJE “AKTYVAUS LAISVALAIKIO PREKĖS” ADRESU JUOZAPAVIČIAUS PR.38, KAUNAS – NEMOKAMAI.
*   PRISTATYMAS KURJERIU NUO DURŲ IKI DURŲ NURODYTU ADRESU LIETUVOJE IR LATVIJOJE – 5 EURAI.
*   PRISTATYMAS KURJERIU ATSISKAITANT GRYNAISIAIS PRISTATYMO METU, GALIOJA UŽSAKYMAMS IKI 100 EURŲ TIK LIETUVOJE. PASLAUGOS KAINA 5 EURAI.
*   PREKIŲ PRISTATYMAS EUROPOJE – SIUNTIMO PAŠTU KAINA 5 EURAI.
DĖL PREKIŲ PRISTATYMO Į KITAS ŠALIS PRAŠOME KREIPTIS EL. PAŠTU INFO@EXPLORE-BALTIC.LT.
PREKIŲ PRISTATYMO TERMINAS YRA PATEIKTAS PRIE KIEKVIENOS PREKĖS ATSKIRAI BEI NURODOMAS UŽSAKYMO METU.
JEIGU PAGEIDAUJATE PREKĖS GREIČIAU NEI NURODYTA PRIE PREKĖS, PRAŠOME KREIPTIS EL. INFO@EXPLORE-BALTIC.LT, KAD GALĖTUME PATIKRINTI PRISTATYMO GALIMYBES KONKREČIAI DATAI.
PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS
JEIGU PRISTATYTA/ATSIIMTA PREKĖ NEATITINKA KOKYBĖS REIKALAVIMŲ, ARBA PIRKĖJUI NEPATINKA ĮSIGYTOS PREKĖS FORMA, DYDIS, SPALVA, MODELIS AR KOMPLEKTIŠKUMAS (IŠSKYRUS TEISĖS AKTUOSE NURODYTAS PREKES, KURIŲ PIRKĖJAS NETURI TEISĖS KEISTI (GRĄŽINTI) DĖL TO, KAD ŠIAM NEPATINKA PREKĖS FORMA, DYDIS, SPALVA, MODELIS AR KOMPLEKTIŠKUMAS), PIRKĖJAS PER 7 DARBO DIENAS PRIVALO KREIPTIS Į PARDAVĖJĄ IR PREKĖ GALI BŪTI PAKEISTA (GRĄŽINTA) TIK TUO ATVEJU, JEI NUO PREKĖS GAVIMO/ATSIĖMIMO DIENOS NĖRA PRAĖJĘ DAUGIAU KAIP 14 DIENŲ.
BET KURĮ PIRKINĮ, JŪS GALITE:
1. KEISTI Į KITĄ DYDĮ AR SPALVĄ;
2. KEISTI PREKĘ Į KITĄ PREKĘ;
3. SUSIGRĄŽINTI UŽ PREKĘ SUMOKĖTUS PINIGUS.
TRANSPORTO IŠLAIDOS IR PAPILDOMAS MOKESTIS UŽ ATSISKAITYMĄ GRYNAISIAIS NĖRA GRĄŽINAMAS.
DĖMESIO! JEIGU UŽ PREKĘ MOKĖJOTE NUOLAIDOS KUPONU, TAI GRĄŽINAMAS KUPONAS, BEI PAPILDOMAI SUMOKĖTA SUMA. DOVANŲ KUPONAI Į GRYNUOSIUS PINIGUS NĖRA KEIČIAMI.
SVARBU! PIRKĖJAS NEGALI ATSISAKYTI PREKĖS PIRKIMO IR PARDAVIMO SUTARTIES, JEIGU SUTARTIS SUDARYTA DĖL: PREKIŲ, KURIOS BUVO GAMINAMOS PAGAL PIRKĖJO INDIVIDUALŲ UŽSAKYMĄ ARBA YRA AKIVAIZDŽIAI JAM PRITAIKYTOS, ARBA KURIOS DĖL SAVO PRIGIMTIES PO JŲ PATEIKIMO PIRKĖJUI NEBEGALI BŪTI GRĄŽINTOS DĖL PREKINIŲ SAVYBIŲ PRARADIMO (NETEKIMO).
PREKĖS GRĄŽINIMO / KEITIMO SĄLYGOS
KEIČIAMOS ARBA GRĄŽINAMOS PREKĖS TURI ATITIKTI ŠIUOS KRITERIJUS:
1. PREKĖ NEGALI BŪTI DEVĖTA AR KITAIP NAUDOTA, JI TURI BŪTI NESUGADINTA IR NEPRARADUSI SAVO VERTĖS, NETURI BŪTI JOKIŲ IŠVAIZDOS PAKITIMŲ.
2. GRĄŽINAMOS PREKĖS ETIKETĖ NEGALI BŪTI NUPLĖŠTA.
3. PRIVALOMA RAŠTU INFO@EXPLORE-BALTIC.LT ARBA TELEFONU +370 650 40574 INFORMUOTI APIE PREKĖS GRĄŽINIMĄ / KEITIMĄ.
4. PRIVALOMA GRĄŽINANT PREKĘ KARTU PRISTATYTI UŽPILDYTĄ GRĄŽINIMO/KEITIMO PRAŠYMĄ. JEI NĖRA GALIMYBĖS ATSISPAUSDINTI, PIRKĖJAS GALI PARAŠYTI PRAŠYMĄ LAISVA FORMA RANKA AR PER SAVO PIRKĖJO PASKYRĄ PAŽYMĖTI APIE GRĄŽINIMĄ/KEITIMĄ. PRAŠYMO FORMA PATEIKTA: PRAŠYMAS KEISTI/GRĄŽINTI PREKĘ(-ES)
5. UŽ GRĄŽINAMOS/KEIČIAMOS PREKĖS TINKAMĄ SUKOMPLEKTAVIMĄ IR SUPAKAVIMĄ ATSAKO PIRKĖJAS. JEIGU PREKĖ NĖRA SUKOMPLEKTUOTA IR (AR) TINKAMAI SUPAKUOTA, PARDAVĖJAS NEPRIIMA GRĄŽINAMOS/KEIČIAMOS PREKĖS.
PREKĖS GRĄŽINIMO / KEITIMO BŪDAI
PREKĖS GRĄŽINAMOS ARBA KEIČIAMOS PIRKĖJO SĄSKAITA ŠIAIS BŪDAIS:
1. PREKĘ ATSIŲSTI REGISTRUOTU PAŠTU, ADRESU: JUOZAPAVIČIAUS PR.38, KAUNAS, LT45226 ;
2. PREKĘ PRISTATYTI PER KURJERĮ, ADRESU: JUOZAPAVIČIAUS PR.38, KAUNAS, LT45226;
3. PREKĘ ATSIŲSTI PER OMNIVA Į KAUNO ŠILAS JUOZAPAVIČIAUS PAŠTOMATĄ, 88832;
4. PREKĘ ATNEŠTI ADRESU: JUOZAPAVIČIAUS PR.38, KAUNAS, LT45226.
KEIČIAMAS PREKES JUMS PRISTATYSIME – NEMOKAMAI !
PARDAVĖJUI GAVUS GRĄŽINAMAS PREKES IR ĮVERTINUS JŲ KOKYBĘ, PER 15 DIENŲ NUO PREKĖS GAVIMO, BUS GRĄŽINTA PREKĖS KAINA ARBA PREKĖ PAKEIČIAMA.
JEIGU KILS NEAIŠKUMŲ SUSISIEKITE SU MUMUS EL. PAŠTU INFO@EXPLORE-BALTIC.LT LT ARBA TELEFONU +370 650 40574

TUO ATVEJU, KAI PREKĖS GRĄŽINIMO PRIEŽASTIS YRA NETINKAMA KOKYBĖ, PARDAVĖJAS ĮSIPAREIGOJA PAKEISTI NETINKAMOS KOKYBĖS PREKĘ TINKAMOS KOKYBĖS PREKE ARBA GRĄŽINTI UŽ PREKĘ SUMOKĖTUS PINIGUS. KLIENTAS NETINKAMOS KOKYBĖS PREKES GALI GRĄŽINTI PER 14 DIENŲ NUO JŲ PRISTATYMO. NETINKAMOS KOKYBĖS PREKĖS KEIČIAMOS AR GRĄŽINAMOS VADOVAUJANTIS „DĖL DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLĖMIS, PATVIRTINTOMIS 2012 M. KOVO MĖN. 15 D. LR ŪKIO MINISTRO ĮSAKYMU NR. 4-243“.
VARTOTOJŲ ĮSIGYTŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS VYKSTA VADOVAUJANTIS LIETUVOS RESPUBLIKOS CIVILINIU KODEKSU, 2001 M. RUGPJŪČIO 17 D. LR ŪKIO MINISTRO ĮSAKYMU NR. 258 „DĖL DAIKTŲ PARDAVIMO IR PASLAUGŲ TEIKIMO, KAI SUTARTYS SUDAROMOS NAUDOJANT RYŠIO PRIEMONES TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO“, 2001 M. BIRŽELIO 29 D. LR ŪKIO MINISTRO ĮSAKYMU NR. 217 „DĖL DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO“.
PRAŠYMĄ/SKUNDĄ DĖL MŪSŲ INTERNETO PARDUOTUVĖJE ĮSIGYTOS PREKĖS AR PASLAUGOS GALITE PATEIKTI VALSTYBINEI VARTOTOJŲ TEISIŲ APSAUGOS TARNYBAI (VILNIAUS G. 25, 01402 VILNIUS, EL. P. TARNYBA@VVTAT.LT, TEL. 8 5 262 67 51, INTERNETO SVETAINĖJE WWW.VVTAT.LT) AR UŽPILDYTI PRAŠYMO FORMĄ EGS PLATFORMOJE HTTP://EC.EUROPA.EU/ODR/.